Pirmās MinMoHome mājas mēs sākām radīt sev paši 2014. gadā.  Ar katru jaunu projektu mēs kopā turpinām radīt un attīstīt šo MinMoHome konceptu. Tas, mūsuprāt, ir lieliski, jo pierāda, ka noslēgumā katrs projekts ir Unikāls. Mēs ļaujamies tam, jo, ceļš ir tikpat svarīgs kā galamērķis!

MinMoHome moduļa mugurkauls ir jūras konteiners, kuram ir izturīgs tērauda rāmis, sienas un jumts. Uz šīs bāzes pamata notiek katra moduļa izgatavošana. Tērauda rāmis sniedz lielas arhitektoniskas priekšrocības atvērtībai. Tas ļauj izbūvēt ievērojamus stiklotos laidumus, saglabājot savu noturību pārvietošanas laikā. Rāmja noturība ir būtiska mūsu moduļu izbūvē, jo, mūsuprāt, gaismas un plašuma sajūtas mūsu dzīvē nekad nevar būt par daudz.

Moduļa apakšējā daļa tiek siltināta ar mitrumu neuzsūcošiem izolējošiem materiāliem. Savukārt, sienas un jumts ar akmens vai minerālvati, kas ievietota starp koka karkasu. Ēkas ārējā apdarē izmantojam koka dēļu apdari, kas apstrādāta ar koka aizsardzības lazūru. Koka toni ļaujam izvēlēties jums. Tā kā MinMoHome jumti ir plakani, to segumam iespējams  izvēlēties vai nu ruļļveida bituma segumu, vai PVC Protan membrānu.

Veramie logi un bīdāmās durvis parasti ir no plastmasas profiliem, bet varam tos  izgatavot arī no alumīnija profiliem. Lielie stiklojumi tiek iestiprināti elastīgi ar līmēšanas tehnoloģiju. Tas nodrošina drošu moduļa pārvietošanu un ekspluatāciju.
Ieejas durvis mēs ražojam paši, tās ir ražotas no alumīnija profiliem tumšā tonī.
Visi stiklojumi ir ar trīskāršām stikla paketēm, nodrošinot labu siltuma taupīšanu ikdienā, bet lielie stiklojumi tiek nodrošināti arī ar labu saules aizsardzību.
Privātumu telpās iesakām nodrošināt  ar aizkariem, slēģiem vai žalūzijām.

Interjerā izmantojam balto toni. Kā saka– pie balta un melna “viss iet klāt”! 😊 Ja patīk industriālais dizains, sienas un griesti var tikt rūpnieciski nokrāsoti balti, atstājot konteinera iepriekšējās dzīves unikālos nospiedumus: iespiedumus, nobrāzumus, skrambas.

Iedomājieties– pasaulē šāds mājoklis ir tikai viens, īpašs un neatkārtojams! 

Papildinot to ar jebkuru jums tīkamu dizaina priekšmetu, tas rada neatkārtojamu salikumu!

Ja tomēr šķiet, ka industriālais dizains nav jūsu būtība, sienas varam apstrādāt ar nosegpaneļiem vai koka dēlīšiem baltā krāsā, savukārt, griestos izmantojam īpašas Latvijā ražotas akustiskās plāksnes no firmas Cewood.

Iekšdurvis ir finierētas ar ozolkoku un aprīkotas ar nerūsējošā tērauda rokturiem. Tās tiek iebūvētas koka elementu starpsienās, kuras no abām pusēm tiek apšūtas ar paneļiem vai dēlīšiem.
Visus moduļus aprīkojam ar iestrādātām siltajām grīdas apkures caurulēm. Grīdas segumam izmantojam grīdas flīzes vai trīsslāņu ozola parketu. Grīdas un sienas tiek savienotas ar elastīga hermētiķa šuvi. Kājlīstes kā pozīcija nav mūsu materiālu sarakstā.
Gaismekļi tiek izvietoti racionāli, lai izgaismotu konkrēto vietu. Izmantojam LED lentas, lampas un spuldzes. Mums ir savs dizaina piedāvājums. Tomēr, ja vēlaties sava dizaina gaismekļus, jūsu vēlmei nepretojamies un ļaujam tos piegādāt un uzstādīt jums pašiem. Slēdži un rozetes ir baltā tonī.
Santehnika WC telpā tiek izvēlēta no Grohe vai Oras, Hangrohe zīmoliem. Dušas traps tiek iebūvēts grīdā un ar stikliem tiek norobežota dušas vieta. Visās vietās, kur sienām ir saskare ar ūdeni, izmantojam alumīnija kompozītpaneļa materiālu baltā krāsā. Podu izvēlamies ar iebūvētu skalojamo kasti tā, lai tas nebalstās uz grīdas, kas atvieglo telpas uzkopšanu ikdienā.
Izlietne un skapītis ir četrstūra formas, pacelti no grīdas. Virs izlietnes ir piestiprināts spogulis ar gaismekli.
Ūdensvads tiek izbūvēts ar PVC kausējamām caurulēm. Ievads tiek aprīkots ar DEVI apsildāmo kabeli, kas nodrošina to, ka aukstajos ziemas mēnešos tas neaizsalst. Siltā ūdens sagatavošanai iesakām izvēlēties elektrisko caurplūdes ātrsildītāju, kas sagatavo silto ūdeni tieši tik, cik vajadzīgs. Tas ļauj ieekonomēt gan vietu, gan ūdens nesabojājas, stāvot boilerī.
Apkures sistēma tiek vērtēta pēc tās iespējām un energonesēju pieejamības. Kā optimālu risinājumu iesakām siltumsūkņa risinājumu, kas, strādājot ar zemākām temperatūrām, ir piemērots siltajām grīdām. Kā papildus apkures atbalsts ir kamīnkrāsns izbūve, kura nodrošina ne tikai siltumu telpā, bet veido arī ļoti mājīgu atmosfēru.
Par ventilācijas sistēmu. Mūsdienās būvniecības materiāli un metodes ļauj sasniegt būvfizikas pamatuzstādījumus, proti, ēkai jābūt no iekšpuses blīvai, lai izslēgtu siltuma zudumus gaisa plūsmu veidā, tāpēc aktuāls jautājums ir par telpu kontrolētu vēdināšanu. Tā kā konteiners jau pēc savas būtības atbilst šim būvfizikas uzstādījumam, iesakām aprīkot moduļus ar rekuperācijas tipa ventilācijas sistēmu. Mēs praksē izmantojam firmas Lunos produkciju un risinājumus.
Ja jums ir pieņemams IKEA koncepts, piedāvājam savu iesaisti arī virtuves uzstādīšanā. Ja nē, atstājam virtuves iekārtu izvēli, piegādi un uzstādīšanu jums vai jūsu izvēlētajiem meistariem.
Terase ap māju dos papildus vietu dzīves svinēšanai un dabas baudīšanai, tāpēc piedāvājam terasi izgatavot un piegādāt kopā ar māju.

Piebraucamo ceļu izveidi, pamatu izbūvi, elektrības, ūdens un kanalizācijas izbūves darbus nepiedāvājam, bet varam ieteikt mūsu partnerus, kuri palīdzēs. Tāpat ir ar arhitektūras un būvniecības projekta izstrādi un saskaņošanu ar vietējo būvvladi, jo mēs arhitektam arhitektam sagatavosim nepieciešamo projekta informāciju dwg vai 3D formātā. Uz šīs bāzes tad arhitekts var izstrādāt visu nepieciešamo arhitektūras projekta dokumentāciju, kas ir jāiesniedz būvvaldē. Ja jums pašiem nav savs arhitekts, mēs jums varam ieteikt savus partnerus ar kuriem sadarbojamies ikdienā.